Carrello
Cassa sicura

Codice coupon: WELCOMETOFLOSTY Copia codice

ORDINI DI SPEDIZIONE GRATUITI $ 50 + USD

Polityka powrót i zwrotów

Więcej dokumentów w wielu językach

ritorno
Nasza polityka obowiązuje przez 30 dni. Jeśli od Twojego zakupu minęło 30 dni, niestety nie możemy zaoferować Ci zwrotu lub wymiany.

Aby mieć prawo do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany iw takim stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Kilka rodzajów towarów jest zwolnionych z obowiązku zwrotu. Łatwo psujące się towary, takie jak żywność, kwiaty, gazety lub czasopisma, nie mogą zostać zwrócone. Nie przyjmujemy również produktów, które są produktami intymnymi lub sanitarnymi, materiałami niebezpiecznymi lub łatwopalnymi płynami lub gazami.

Dodatkowe produkty bezzwrotne:
Carte regalo
Oprogramowanie do pobrania
Niektóre elementy opieki zdrowotnej i osobistej

Aby dokonać zwrotu, wymagamy pokwitowania lub dowodu zakupu.

Nie wysyłaj swojego zakupu do producenta.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawane są tylko częściowe zwroty kosztów (jeśli dotyczy)
Zarezerwuj z widocznymi oznakami użytkowania
Taśma CD, DVD, kaseta VHS, oprogramowanie, gra wideo, kaseta magnetofonowa lub płyta winylowa, która została otwarta
Jakakolwiek pozycja, która nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzona lub brakuje jej z przyczyn, które nie wynikają z naszego błędu
Każdy przedmiot, który jest zwracany ponad 30 dni po dostawie

Zwroty (jeśli dotyczy)
Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu, wyślemy Ci e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy Twój zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu pieniędzy.
Jeśli otrzymasz zatwierdzenie, zwrot zostanie przetworzony, un kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.

Spóźnione lub brakujące refundacje (jeśli dotyczy)
Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, zanim oficjalnie zwrócisz koszty, może minąć trochę czasu.
Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Zwykle przed zaksięgowaniem zwrotu często upływa trochę czasu.
Jeśli zrobiłeś wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem estoresupport@floatingstyles.com.

Przedmioty sprzedaży (jeśli dotyczy)
Tylko produkty o stałej cenie mogą zostać zwrócone; niestety przedmioty sprzedaży nie mogą dić zwrócone.

Wymiany (jeśli dotyczy)
Wymieniamy tylko przedmioty, które są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz go wymienić na ten sam przedmiot, wyślij do nas e-mail na adres estoresupport@floatingstyles.com i wyślij przedmiot fare Great Eagle Center 23 Harbor Road, Wanchai, Hongkong SAR in Cina.

Articoli da regalo
Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent przy zakupie io wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy na wartość Twojego zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu otrzymasz pocztą elektroniczną bon prezentowy.

Jeśli przedmiot nie został oznaczony jako prezent przy zakupie lub zleceniodawca otrzymał zamówienie, które zostało mu przekazane w późniejszym terminie, wyślemy zwrot pieniędzy do osoby udzielającej prezentu, un dowie się o Twoim powrocie.

Wysyłka 
Aby zwrócić swój produkt, należy wysłać produkt na adres Great Eagle Center 23 Harbour Road, Wanchai, Hongkong SAR Cina

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki związanych z odesłaniem przedmiotu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od Twojego zwrotu.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, czas, jaki może upłynąć na skontaktowanie się z tobą przez wymieniony produkt, może się różnić.

Vuoi sapere come fare

Da principiante a professionista

Vuoi incorniciare il tuo capolavoro?

Inquadralo e appendilo

Aggiunto al carrello!
Benvenuto il mio amico da Spedizione gratuita se ordini oltre XX Ti sei qualificato per la spedizione gratuita Benvenuto, amico mio ORDINI DI SPEDIZIONE GRATUITI $ 50 + USD Hai raggiunto la spedizione gratuita